Site Haritası

Anasayfa


     CLP Raket Baskı (118,8 cm×175 cm)

   
Ürün Kodu : CLP Raket Baskı (118,8×175 cm)
Üretici : www.ankagrafiktasarim.com
Fiyat : 29.90 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Kağıt türü 150 gr. CLP (City Light Poster) Belirtilen çerçevenin içine tam oturan baskı ürünüdür. Çerçeve dahil değildir.
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

RAKET (CİTYLİGHT) 

Raket baskı, raket olarak bilinen reklam araçlarının içine yerleştirilmek üzere yapılan baskının ismidir. En büyük özelliği kuşe kağıt kullanılmasıdır. Kuşe kağıt normal kağıtlardan daha dayanıklı olduğu için, bilhassa dinamik raketlerin içinde zarar görmesinin önüne geçilmiştir. Tamamen kapalı bir kutunun içinde sergilenen reklam afişleri, olumsuz etkileyebilecek su,güneş, toz, rüzgar gibi doğa olaylarının etkisinden uzakta olacaktır. Bu özelliğin genellikle iç mekan kullanımlarında görmekteyiz. Fakat bu sefer dış mekanlarda kullanılırken de yararlanmak mümkün olabilir. Son yıllarda aktif olarak kullanılmaya başlamıştır. Göze güzel gelen yapısı vasıtası ile insanlar tarafında da çabuk bir biçimde benimsenmiştir.

Özellikle kalabalık kent merkezlerine yerleştirilen raketler vasıtası ile fark edilebilir bir biçimde reklamların hedef kitle ile buluşması sağlanmaktadır. Kutuların içinde bulunan ışıklandırma, raket baskı ürünü afişlerin gece saatlerinde bile oldukça net bir biçimde okunmasına ve görülmesine imkân sağlamaktadır. Sokak reklamlarından en fazla tercih edilen tekniktir. Kaliteli olarak aktarılan resimler ve görseller vasıtası ile insanların ilgisini cezbedecek bir görünüm elde edilmiştir. Raket baskı esasen dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bir de özel kutuların içinde gözler önüne seriliyor olması dayanıklılığını daha da arttırmaktadır. Kutular özel ışık yansıtıcı levhalarla bezenmiştir. Bu sayede tek bir ışık kaynağından dahi maksimum aydınlatma sağlanmaktadır. Özellikle son dönemde sokak lambalarında görmeye başladığımız bu levhalar, raketlerin içinde de kullanılmaktadır. Özel bir kilit sistemi ile koruma altına alınan raketler, gerçek manada sağlam ve kolay bir reklam alanıdır.

118,5 x 175 cm ebatlarındaki CLP sabit afişler 150 gr/m2 ağırlığında ve CLP için özel olarak üretilen mat
kuşe kağıda basılması gerekmektedir. Yine 118,5 x 175 cm ebatlarındaki CLP Scroll afişlerin ise
120gr/m2 ağırlığında ve Scroll CLP’ler için özel olarak üretilen fibermark kağıda basılması
gerekmektedir. Bu özelliklere sahip kağıdın kullanılmaması durumunda afişler kolayca kırışmakta ve
yırtılmaktadı

 

Nasıl Sipariş Veririm?

Ürün Altında Bulunan Talep Formunu doldurduktan sonra Gün İçinde Yetkili Personelimiz Tarafından Size Geri dönüş Sağlanılır ve Tasarım Süreci ve baskı Süreci Hakkında bİlgilendirilirsiniz.

Yada Whatsapp Hattımızdan 0312 319 81 86 bize whatsapp üzerinden dönüş sağlayabilirsiniz .

Kolay whatsapp tuşunu kullanarak hemen yazışmaya başlayabilirsiniz.

 

 
 
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Kargo Tercihi
Mesaj
 
 
 
Kartvizit Tasarımları